Het werd een goedbezochte en zonnige oldtimerdag.
Het werd een goedbezochte en zonnige oldtimerdag. Pieter Vane

Geslaagde vijfde editie van Oldtimerfestival in Veenendaal

19 juni 2023 om 13:32 Evenementen

VEENENDAAL De vijfde editie van het Oldtimerfestival in Veenendaal trok afgelopen zaterdag weer een hoop bekijks. 

Al om 8.30 uur haalden deelnemers op het Kees Stipplein hun startbewijzen op, waarna ze via de Brouwersgracht naar het Scheepjeshofplein gingen voor de startopstelling. De organisatie hield alle chauffeurs daar een microfoon voor, zodat zij iets konden vertellen over de leeftijd en andere bijzonderheden van de auto’s. 

Vervolgens werd een vooraf uitgezette tocht van 90 kilometer gereden, waarna alle deelnemers op het evenemententerrein aan de Groeneveldselaan verzamelden. In Achterberg werd een oldtimerbrommertocht gereden met onder meer als bestemming Veenendaal. 

De organisatie van de oldtimerdag had voor catering en activiteiten voor de kinderen gezorgd. Handelaren in onderdelen en modelauto’s deden goede zaken, en liefhebbers van oude auto’s en techneuten lieten zich door de eigenaren van de betreffende oldtimers voorlichten. Zij vertelden graag over alle bijzonderheden van hun auto’s.  

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie