Dansplezier tijdens de eerste ‘Danspaleis’ in de Gedachteniskerk
in Rhenen.
Dansplezier tijdens de eerste ‘Danspaleis’ in de Gedachteniskerk in Rhenen. Ester Lammers-van der Linden

‘Voetjes van de vloer op zondag 17 november’: weer dansen voor ouderen in de Gedachteniskerk

8 november 2024 om 19:00 Activiteiten Nieuws uit Rhenen

RHENEN De moeder van Monique Lammers kreeg er geen genoeg van. Zij was een van de vele bezoekers die actief op de vloer waren tijdens het eerste ‘Danspaleis’ dat recentelijk in de Gedachteniskerk aan de Herenstraat in Rhenen werd gehouden. Een dansfeest voor ouderen dat de nodige belangstelling trok. ,,Mijn moeder had nog wat wel langer willen dansen. Ze is dan op zondag 17november zeker weer actief van de partij als weer in genoemde kerk een dansactiviteit wordt gehouden.’’

door Henk Jansen

Ester Lammers-van der Linden, Cultuurcoach in Rhenen is meer dan nauw betrokken bij deze swingende activiteit. Ze spreekt van een geslaagde eerste Danspaleis in Rhenen. ,,Paren, duo’s en ook alleenstaanden heb ik zichtbaar zien genieten van de eerste dansavond. En dat in een sfeervolle ambiance. Een succesvolle activiteit die derhalve een herhaling verdient en krijgt.”

NIET ALLEEN VOOR RHENEN

,,De activiteit is niet alleen voor inwoners van Rhenen, ook mensen van buiten de Rhenense gemeentegrenzen, die graag willen dansen, in welke dansstijl dan ook, zijn welkom. Dansen op die mooie dansmuziek uit de jaren ’50 tot ’90. De vaste dansgroep van ‘Het Bestegoed’ uit Elst was ook van de partij. Die genoten ook zichtbaar. Het zou toch mooi zijn als we ouderen, die nog graag in beweging willen komen en vooral nog willen dansen op die oude muzieknummers van toen op de zondag een gratis dansactiviteit kunnen aanbieden. Naast dansen ook wordt er ook een stuk gezelligheid gecreëerd”, aldus Lammers.

RUIMTE

De volgende dansactiviteit staat dus gepland op zondag 17 november 14.00 tot 16.00 uur. Twee uur lang de voetjes van de vloer op al die mooie muzieknummers van vroeger. Dansen in de prachtige ruimte, nu de kerkbanken zijn verwijderd. Een ruimte als een ballroom. Dus welke dansstijl dan ook, de ruimte leent zich ervoor.

Mail de redactie
Meld een correctie

Henk Jansen
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie