
Nieuwe klassieke zangdocente bij De Muzen
16 augustus 2018 om 20:29 AlgemeenVEENENDAAL – Na de zomervakantie begint Hannie Slingerland als docente klassieke zang bij Muziekschool de Muzen. Sjoerd Arends verzorgt weer de zanglessen pop / lichte muziek.
Hannie Slingerland studeerde zang aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam en koordirectie aan het Conservatorium van Utrecht. Na haar opleiding maakte zij deel uit van het studio-ensemble van het Internationaal Opera Centrum Nederland. Ze was freelance werkzaam bij het Groot Omroepkoor en is jarenlang vast verbonden geweest aan het koor van de Nationale Reisopera.
Naast optredens als solist met koor en orkest legt Hannie Slingerland zich ook toe op de liedkunst en kamermuziek. Hannie werkt momenteel als zangeres, dirigent en zangcoach. Ze geeft individuele zanglessen, groepslessen en stemvorming bij koren. Ook wordt zij regelmatig gevraagd door orkesten om de koorinstudering van projectkoren te verzorgen. Hannie organiseert buiten straks Veenendaal ook cursussen in Amersfoort, Friesland en Frankrijk. Ze is vaste dirigent van Toonkunst Vrouwenkoor Capricciosa in Amersfoort en heeft een gemengd vocaal ensemble, de ‘Slingerland Singers’.
Nieuwsgierig naar de zanglessen van Hannie Slingerland? Vraag dan een gratis proefles aan via info@muzenveenendaal.info of kijk op www.muzenveenendaal.nl naar alle cursusmogelijkheden.
Muziekschool de Muzen is gevestigd in Spectrum, aan het Kees Stipplein 72 in Veenendaal. De Muzen is tot en met 26 augustus gesloten vanwege de zomervakantie.









