
Eerste dag Avondvierdaagse Veenendaal gaat door
2 juni 2026 om 16:49 Evenementen Nieuws uit VeenendaalVEENENDAAL De Avondvierdaagse van Veenendaal gaat vandaag ‘gewoon’ van start. Lange tijd was vandaag onzeker of het wandelevenement door zou gaan in verband met de regen en onweer, maar eind van de middag hakte de organisatie de knoop door: ‘Het gaat door!’
Vanwege de weersomstandigheden was de organisatie van de Avondvierdaagse de hele dag in contact met een weerdeskundige en de autoriteiten. Aanvankelijk zou er rond 15.00 uur duidelijkheid komen, maar het weer was lastig te voorspellen dus het besluit werd uitgesteld naar uiterlijk 17.00 uur. Nu is er dus groen licht om te gaan wandelen vanavond.
De Avondvierdaagse duurt tot en met vrijdag 5 juni. De deelnemers lopen 5 of 10 kilometer. De Avondvierdaagse Veenendaal is één van de grootste avondvierdaagsen van Nederland met bijna 6.000 wandelaars die vanaf één locatie starten. Er wordt gestart vanaf het evenemententerrein aan de Groeneveldselaan, misschien beter bekend als de IJsbaan of De Greb.
Lees hieronder nog even de informatie door wat betreft fietsenstallingen en wegafsluitingen.
















