enthousiaste kinderen tijdens de Zomersportweek
enthousiaste kinderen tijdens de Zomersportweek Ted Walker

Sportweek in zomervakantie

20 juni 2022 om 15:40 Sport Deel je nieuws

Sportservice Veenendaal organiseert in samenwerking met Veenendaalse sportverenigingen van maandag 11 tot en met donderdag 14 juli de Zomersportweek Veenendaal. Tijdens deze sportieve week kunnen kinderen kennismaken met verschillende sporten.

Kennismaken met sport

De Zomersportweek staat al een paar jaar op de kalender van Sportservice Veenendaal. Harm-Jan van Ginkel (Sportservice Veenendaal): “Vorig jaar organiseerden we deze week voor het eerst aan het begin van de zomervakantie. Dat is goed aangeslagen. We hebben dan geen concurrentie van andere activiteiten voor de jeugd. Bij de zomersportweek kunnen kinderen gedurende vier dagen kennismaken met sporten die minder of niet bekend voor hen zijn.” Op het programma stonden eerder al badminton, hockey en frisbee. Van Ginkel: “Ook dit jaar bieden we weer een variatie aan sport aan. We overleggen nog met enkele verenigingen, dus het volledige programma kunnen we nog niet noemen. Wel kunnen we zeggen dat de kinderen onder meer kunnen tafeltennissen, korfballen, judoën  en jeu de boules spelen.”

Inschrijving snel vol

De sportweek speelt zich af op het SKF-terrein van Sportpark De Groene Velden. Kinderen worden tijdens deze sportactiviteiten verdeeld in een groep van 6 tot en met 9-jarigen en een groep voor 10 tot en met 12-jarigen. Elke dag is er tussen 9.30 en 12.30 uur keus uit drie verschillende sporten. De deelname kost slechts €10,00. Er is plaats voor maximaal 210 kinderen. Vier dagen na de start van de inschrijving zijn er nog maar enkele plekjes beschikbaar.

Meer informatie vind je op de website van Sportservice Veenendaal:  sportserviceveenendaal.nl/zomersportweek

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie