Gert en Bep van Laar-van Dijk waren vijftig jaar getrouwd. (Foto: Max Timons)
Gert en Bep van Laar-van Dijk waren vijftig jaar getrouwd. (Foto: Max Timons)

Echtpaar Van Laar-van Dijk vijftig jaar samen

28 maart 2019 om 10:16 Algemeen

Burgemeester Hans van der Pas ging op 26 maart naar Achterberg om Gert en Bep van Laar-van Dijk de gelukwensen over te brengen vanwege hun vijftigjarige huwelijksfeest.

Achterberg - Gert (69): “Die 50 jaar is omgevlogen, wat gaat dat hard. Ik ben een geboren en getogen Achterberger en heb na de lagere school de Landbouwschool afgemaakt. Als varkensboer ben ik begonnen aan de Cuneraweg, maar ben later overgestapt naar de melkveehouderij. Het was elke dag aanpakken, maar heb het met veel plezier gedaan. Daarnaast heb ik nog een cursus boekhouden gedaan en lid geworden van het LTO. Daar heb ik 27 jaar in het bestuur gezeten, waarvan 25 jaar als voorzitter.’’

Echte Achterbergse

Bep (69) is ook een geboren en getogen Achterbergse. Heeft de lagere school gedaan en daar nog van de welbekende meester Van de Waal les gehad. ‘’Ik zat bij Gert in de klas, dus we kennen elkaar al heel lang. Na het trouwen ben ik het huishouden gaan runnen, maar hielp mijn man veel met melken, ook in het veld. Tevens heb ik een grote hobby: tuinieren. Ik zorg er ook voor het in huis spic en span uit ziet.’’ Gert en Bep hebben 4 kinderen (2 dochters en 2 zoons) en 12 kleinkinderen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie