
Eerste winnaar vierde Veenendaal Loves Fashion Weeks verrast met cheque
17 oktober 2022 om 13:20 WinkelsVEENENDAAL Winkelstad Veenendaal organiseert voor de vierde maal de Veenendaal Loves Fashion Weeks. Nog tot en met woensdag 19 oktober staan mode, modetrends en ondernemers met een modezaak in het centrum van Veenendaal centraal. Wie zijn kassabon uploadt na het winkelen, maakt kans om het volledige aankoopbedrag terug te winnen. Jan Meijerink uit Veenendaal is één van de gelukkigen.
Binnenstadsmanger Henny Jansen mocht de eerste cheque à 96,40 euro overhandigen. Jan had vorige week bij Qemmo gewinkeld en had daarbij zijn oog laten vallen op een mooie broek. ,,Ik kom al jaren bij Qemmo en word altijd erg fijn geholpen. Ik kreeg een flyer mee met instructies voor de actie en heb thuis direct mijn kassabon geüpload op de website.’’ De tweede winnaar van het aankoopbedrag wordt volgende week bekend gemaakt.
,,De winkels zijn er klaar voor”, aldus Winkelstad Veenendaal. ,,Zij presenteren graag de laatste najaarsmode. Van een trendy coltrui, gave boots, een oversized coat of flared jeans. Winkelend publiek vindt het er allemaal. Tijdens de ‘Veense Modeweken’ worden bij diverse ondernemers in Veenendaal ook gave inspiratievideo’s opgenomen. In deze video’s – die op de socialmediakanalen van Winkelstad Veenendaal staan – worden de laatste mode en trends van het najaar besproken en laten zien. Zo weten klanten precies welk item waar gescoord kan worden. Na het nodige shopwerk kunnen zij op de website van Winkelstad Veenendaal hun kassabon uploaden en het volledige shopbedrag terugwinnen. Er wordt elke week een winnaar bekendgemaakt. Deelnemen kan zo vaak als klanten willen.”















