
Feestelijke heropening Passage Corridor in Veenendaal
6 maart 2026 om 11:57 Winkels Nieuws uit Veenendaal Tips van de redactieVEENENDAAL Met een luide knal van confettikanonnen en het doorknippen van een groot roze lint is vrijdagochtend winkelpassage Corridor feestelijk heropend. Het eindresultaat is volgens de gastvrouw precies wat eigenaar ARC Real Estate Partners voor ogen had: veel licht, veel hout en een grote entree vanaf het Klaverblad.
door Peter Kuijpers
Een aantal winkels moest verhuizen, waarna maandenlang is gewerkt aan een nieuwe inrichting rondom de roltrappen naar de parkeergarage. Hier is een groot plein ontstaan. Het hoge plafond heeft met houten latten een natuurlijke uitstraling gekregen. De gastvrouw kent De Corridor zelf al zo’n twintig jaar en ontving er in die tijd bezoekers bij allerlei activiteiten, van klantenacties tot modeshows. Ditmaal heette zij alle betrokkenen welkom om de herinrichting af te ronden met een feestelijke heropening. Wethouder Dylan Lochtenberg memoreerde daarbij ook aan zijn jeugd en de winkels die hij toen in het winkelcentrum bezocht.
Volgens hem zijn ze op het gemeentehuis trots op de Binnenstad en blij met de investering die is gedaan in De Corridor. Ook zijn er veel woningen bijgekomen, waarmee het centrum nog levendiger zal zijn. De wethouder ziet een mooi verleden en een prachtige toekomst. Samen met Arie den Hartog, van ARC Real Estate Partners, knipte hij het grote roze lint door, waarmee Passage Corridor is heropend. Alle aanwezigen bij dit officiële moment konden daarna aanschuiven bij een gezamenlijk ontbijt op het nieuwe plein bij de roltrappen. In de Corridor zijn deze maand een aantal leuke activiteiten en acties voor klanten om de opening ook mee te vieren.
Bron: Astrid Meyer




















