
CLV-hockeymeisjes kronen zich tot landskampioen bij TeamNL Moves
5 juni 2026 om 20:26 VerenigingenVEENENDAAL De hockeymeisjes van het Christelijk Lyceum Veenendaal (CLV) hebben tijdens de finaledag van TeamNL Moves, de grootste landelijke sportcompetitie voor middelbare scholieren, de landelijke titel veroverd. In de finale versloegen zij Melanchthon Schiebroek met 1-0. De overige drie CLV-teams bereikten de finale niet.
Het CLV was met vier teams vertegenwoordigd. ,,Vanwege een afzegging mochten we op het laatste moment nog een tweede hockeyteam bij de meisjes inzetten voor de competitie in Ede,’’ vertelt Robbin Beukhof van het CLV.
GEEN TEGENDOELPUNT
Het eerste hockeyteam van de meisjes uit klas 1 en 2 was in de poulefase al een van de sterkste teams en leed slechts één nederlaag. Vervolgens werden de kwartfinale, halve finale en finale gewonnen zonder een tegendoelpunt te krijgen. In de finale maakte Fenne van Beek het enige doelpunt van de wedstrijd.
SHOOT-OUTS
Ook het tweede meidenteam eindigde als eerste in de poule, maar werd in de kwartfinale na shoot-outs uitgeschakeld door Melanchthon Schiebroek, dat later de finale bereikte. De hockeymeisjes uit klas 3 en 4 speelden hun wedstrijden in Wageningen en haalden daar de kwartfinale.









