
Veldhuis en Kemper terug in Veenendaal met een nostalgische podcastvoorstelling
7 februari 2023 om 07:01 PodiumkunstenVEENENDAAL Cabaretduo Veldhuis en Kemper kennen elkaar al ruim twintig jaar. Tijdens de voorstelling Hou dat vast (reprise) op donderdag 16 februari pluizen ze die vriendschap grondig uit. Kennen ze elkaar wel zo goed als dat ze denken? Is hun vriendschap veranderd in de afgelopen jaren? In deze voorstelling laten ze zien dat ze na zo’n lange tijd elkaar nog altijd weten te verrassen, schrijft Theater Lampegiet in een persbericht.
‘De eerste helft van je leven ben je bezig iemand te worden, de tweede helft van je leven ben je bezig te accepteren dat het niet is gelukt.’ Deze quote van Schopenhauer vormt de kern van Hou dat vast. Want na ruim twee decennia van vriendschap zou je zeggen dat Remco Veldhuis en Richard Kemper elkaar door en door kennen, maar is dat wel zo? Is het wel zo verstandig om alles aan elkaar te vertellen?
MEEGEZOGEN
,,De unieke livepodcastvorm zorgt op het toneel voor een bijzondere en interactieve voorstelling. Het publiek wordt meegezogen in het programma doordat het cabaretduo verrassend herkenbare voorwerpen en bekende personen aanhaalt die iedere 40-plusser ongetwijfeld herkent van vroeger. Het komische gekibbel van de twee mannen wordt afgewisseld met muziek, die zowel opzwepend, als rustgevend is”, aldus het theater. ,,De verhalen uit de voorstelling zijn confronterend grappig en precies wat je van het duo kan verwachten. Uiteindelijk hebben de mannen maar één wens: hou dat vast.”
De voorstelling begint donderdag 16 februari om 20.00 uur. Tickets zijn verkrijgbaar voor 27 euro via www.lampegiet.nl.
















