Het jubilerende gouden echtpaar met burgemeester Hans van der Pas.
Het jubilerende gouden echtpaar met burgemeester Hans van der Pas. Jan van den Brink

Felicitaties voor jubilerend echtpaar Klein-De Jager in Achterberg

22 november 2023 om 08:45 Mensen

ACHTERBERG Burgemeester Hans van der Pas van Rhenen belde dinsdagmiddag aan op een van de huisnummers aan de Molenweg in Achterberg. Daar had de eerste burger van de gemeente Rhenen alle reden toe. Hij bracht namens de gemeente zijn felicitaties over aan het echtpaar G. Klein (72) en M.W. Klein-de Jager (69), dat 50 jaar met elkaar getrouwd is.

Beide echtelieden komen oorspronkelijk uit ’t Gooi. Na Barneveld waar de heer G. Klein leerkracht was en vervolgens in Ede directeur van school in speciaal onderwijs was, vond het echtpaar woongenot in Achterberg. Mevrouw Klein was werkzaam als zelfstandige in de gezinszorg en is nog steeds actief als mantelzorger bij ’t Anker in Kesteren.

De pater familias houdt als hobby sierduiven en tekent landschappen met een pen. Het gouden jubileumpaar heeft 6 getrouwde kinderen en 20 kleinkinderen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie