
Kindercarnaval in ‘Bollee’ Rhenen opnieuw één groot feest
1 maart 2025 om 10:39 Evenementen Nieuws uit RhenenRHENEN Het was weer een dolle boel tijdens het kindercarnaval dat dit jaar opnieuw werd georganiseerd door carnavalsvereniging de ‘Cunehearen’. In een feestelijk versierde zaal van Bollee Events aan de Grebbeweg kwamen honderden kinderen verkleed als prinsessen, superhelden, dieren en andere kleurrijke figuren samen om een onvergetelijke middag te beleven.
Met een Kidz DJ die de leukste carnavalsmuziek draaide, was stilzitten geen optie. Vanaf het eerste nummer vlogen de kinderen de dansvloer op, waar ze samen met vriendjes en vriendinnetjes de polonaise liepen en uitbundig meezongen. De vrolijke beats en feestelijke sfeer zorgden voor een hoop blije gezichten.
SCHMINKEN EN KNUTSELEN
Naast dansen en zingen was er nog veel meer te beleven. De ballonnenman wist de kinderen te verrassen met mooie creaties; van zwaarden tot dierenfiguren. Ondertussen stond de schminktafel geen moment stil. Geduldige schminkers toverden de gezichten van de kinderen om tot tijgers, vlinders en sprookjesfiguren. Voor de kleine knutselaars was er een speciale knutselhoek ingericht, waar ze met glitters, papier en verf hun eigen kunstwerkjes konden maken.
En natuurlijk kon een lekker frietje niet ontbreken. Alle kinderen kregen een gratis portie friet, iets wat met veel enthousiasme werd ontvangen. Terwijl de kinderen zich vermaakten, genoten de ouders zichtbaar van het plezier dat hun kroost beleefde. ,,Het is prachtig om te zien hoe de kinderen helemaal opgaan in het feest”, aldus één moeder. ,,Ze dansen, lachen en genieten volop. Dit is echt een geweldig initiatief van de Cunehearen.”
Met zoveel vrolijkheid en enthousiasme kan de organisatie terugkijken op een geslaagde editie van het kindercarnaval. ,,Het is fantastisch om te zien hoe de kinderen plezier hebben. Daar doen we het voor”, liet een woordvoerder van de ‘Cunehearen’ weten.














