Afbeelding
Jan van den Brink

Bewoners Zideris genieten van viswedstrijd De Voorn: ‘Prachtig om te zien hoeveel plezier ze beleven’

24 juli 2026 om 08:25 Activiteiten Nieuws uit Rhenen

RHENEN Stralende gezichten, veel enthousiasme en volop gevangen vis: de jaarlijkse viswedstrijd voor bewoners van Zideris, georganiseerd door hengelsportvereniging De Voorn, was ook dit jaar weer een groot succes.

Maar liefst dertig bewoners namen deel aan de wedstrijd aan het water van de Sluis. Met hulp van de enthousiaste vrijwilligers van De Voorn probeerden zij zoveel mogelijk vissen te vangen. Voorzitter Henk van Ingen keek met trots toe hoe iedereen genoot van een ontspannen en sportieve ochtend. ,,Het is prachtig om te zien hoeveel plezier de deelnemers beleven en hoe onze vrijwilligers zich hiervoor inzetten.”

De organisatie had weer aan alles gedacht. Er waren extra hengels beschikbaar voor het geval er materiaal stukging, er was volop aas en langs de waterkant stonden voldoende vrijwilligers klaar om de deelnemers te begeleiden. Zo kon iedereen onbezorgd meedoen en stond het plezier voorop.

Na afloop werd iedere deelnemer feestelijk in het zonnetje gezet. Iedereen ontving een medaille en een persoonlijke oorkonde waarop stond hoeveel vissen er waren gevangen. Dat zorgde voor veel trotse en blije gezichten.

Zideris spreekt haar grote waardering uit voor hengelsportvereniging De Voorn en alle vrijwilligers die zich met zoveel enthousiasme hebben ingezet. Dankzij hun betrokkenheid was het opnieuw een onvergetelijke dag vol plezier, saamhorigheid en mooie vangsten.


Iedereen ontving een medaille en een persoonlijke oorkonde waarop stond hoeveel vissen er waren gevangen. Dat zorgde voor veel trotse en blije gezichten. - Jan van den Brink

Iedereen ontving een medaille en een persoonlijke oorkonde waarop stond hoeveel vissen er waren gevangen. Dat zorgde voor veel trotse en blije gezichten.
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie