
Gezelligheid tijdens Tuinverkoopdag in Veenendaal-West
23 mei 2026 om 18:02 ActiviteitenVEENENDAAL De garage open, campingtafel op de oprit en alle spullen die weg kunnen uitgestald. Een aantal bewoners van enkele straten in Veenendaal-West deden zaterdag mee aan de gezellige Tuinverkoopdag. De tweedehands artikelen waren niet alleen te vinden in de voortuin, maar ook op de stoep voor de woning en soms zelfs op een deel van de straat.
door Peter Kuijpers
Bezoekers maakten een rondje over de Munnikenweg, Munnikenschans, Huneschans, Emmerschans, Moerschans, Schadijk tot de Ebbenhorst, Schenkhorst, Havikhorst, een stukje van de Vrekenhorst en de Oudeveen.
VERKOOP
Bij een paar huizen stond de garagedeur open en lagen de lege dozen onder de verkooptafels waar de spulletjes die weg konden op te zien waren. Of er was een kleedje uitgespreid op de stoep. Sommige verkopers kozen voor een plekje in de zon om van de mooie dag te genieten, anderen hadden juist een parasol of partytent neergezet om in de schaduw te zitten.
GEZELLIGHEID
Met kleurige of glitterende vlaggetjes was goed te zien waar het volgende verkooppunt was ingericht. Veel kleding hing aan rekken of lag netjes gevouwen op de tafels. Verder waren op de Tuinverkoopdag spelletjes, knuffels, huisraad en tijdschriften te vinden, tot een boekenkast gevuld met allerlei verschillende boeken en eieren. Hier en daar klonk muziek uit boxen die buiten waren neergezet, of waren mensen gezellig met elkaar in gesprek.
Ook was er veel lekkers te koop. Van snoep, suikerspin en popcorn tot brownies en ter plekke gemaakte mocktails.



















