
Fietser gewond na aanrijding op oversteekplaats in Veenendaal
17 juli 2024 om 17:43 Ongeval Nieuws uit VeenendaalVEENENDAAL Op de Rembrandtlaan in Veenendaal is woensdagmiddag rond 16.50 uur een ongeval gebeurd. Op de fietser oversteekplaats richting de Frans Halslaan werd een fietser aangereden door een Autombilist. Naast meerdere ambulances, politie eenheden werd ook een traumahelikopter opgeroepen.
De oudere vrouw die op de fiets reed is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De vrouw in de auto raakte niet gewond. De politie doet ter plaatse onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval. Uiteindelijk is de traumahelikopter niet ter plaatse gekomen en onderweg afgemeld.
Meerdere buurtbewoners klagen dat het vaker mis gaat op de oversteekplaats. De politie ter plaatse kan dat nu niet bevestigen.


















