Afbeelding
WH Fotografie

Brandweer voorkomt erger bij woningbrand na harde knal aan Zeelandia in Veenendaal

9 februari 2026 om 07:15 Brand Nieuws uit Veenendaal

VEENENDAAL Aan de Zeelandia in Veenendaal is zondag- op maandagnacht een brand uitgebroken. Rond 0.15 uur ontstond er brand bij een voordeur nadat er een harde knal aan voorafging. De vlammen laaiden hoog op en door de klap zit er een gat in de voordeur.

Brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle, maar moesten de deur open breken om toegang te krijgen tot de woning. De bewoners van de tussenwoning kwamen op tijd buiten en bleven ongedeerd. Bij de brand kwam veel rook vrij. Met behulp van een overdrukventillator is de woning geventileerd. 

Meerdere agenten kwamen ter plaatse en deden onderzoek naar de oorzaak van de brandexplosie en gaan na of het om een bewuste actie gaat. Uit voorzorg alarmeerde de meldkamer brandweer ook een officier van dienst en een adviseur gevaarlijke stoffen. 

Ondanks dat de brand snel onder controle was, is de schade aan de woning aanzienlijk. De politie roept op mensen die wat verdachts hebben gezien rond het tijdstip zich te melden op tel. 0900-8844.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie