Schaakcursus voor beginners jeugd in Ontmoetingshuis
24 februari 2019 om 15:30 AlgemeenDinsdag 5 maart start de beginnerscursus voor jeugdige schakers in het Ontmoetingshuis. Sluwe plannetjes, flitsende combinaties en gerichte aanvallen worden hier geleerd.
Veenendaal - Schaken is al eeuwenlang het populairste bordspel ter wereld. In deze cursus leren kinderen en jongeren de regels en de eerste trucjes.
De cursus wordt gegeven door de jeugdafdeling van de Veenendaalse Schaakvereniging en bestaat uit zes lessen van anderhalf uur. Start 5 maart. Tijdstip: dinsdagmiddag van 15.30 - 17.00 uur . Locatie: het Ontmoetingshuis, Spiesheem 54 in Veenendaal. De cursus is bedoeld voor 8-12 jaar.en kost 36 euro in totaal. Aanmelden via: www.ontmoetingshuis.nl










