
Plantenruilbeurs en voorjaars- en geraniummarkt Veenendaal gaan niet door
19 maart 2020 om 10:28 AlgemeenVeenendaal - Het bestuur van Groei en Bloei Veenendaal, Rhenen e.o. heeft besloten gelet op de ontwikkelingen van het coronavirus, besloten om de plantenruilbeurs die gepland stond voor 4 april niet door te laten gaan.
Ook de Voorjaars- en Geraniummarkt, welke voor de 40ste keer gehouden zou worden, op 2 mei, zal in overleg met de gemeente en de binnenstadsmanager Peter Baeten, geen doorgang vinden. Hopelijk kunnen we deze activiteiten het volgend jaar weer laten plaatsvinden.
Scholen
Niet doorgaan van floralia,Door het coronavirus gaat ook het jaarlijkse gebeuren van de floralia georganiseerd door Groei en Bloei, voor de basisscholen in Veenendaal en Rhenen niet door. Dit houdt in dat de leerlingen van de groepen 1 t/m 8 dit jaar geen plantje kunnen opkweken en verzorgen voor dit evenement. Inmiddels hebben 10 scholen zich opgegeven en 3 het nog in beraad hebben. Zij zullen z.s.m. op de hoogte worden gesteld. Volgend jaar beter.








