
Onderhoudswerkzaamheden aan kruising Lijnweg (N233) en Achterbergsestraatweg in Rhenen
27 februari 2023 om 08:28 Verkeer en vervoerRHENEN Aannemer Vialis voert vanaf 27 februari tot en met 3 maart onderhoudswerkzaamheden uit aan de verkeerslichten op de kruising van de Lijnweg (N233) en de Achterbergsestraatweg in Rhenen, in opdracht van de provincie Utrecht.
Tijdens de werkzaamheden kan het verkeer op en rond de kruising enige vertraging ondervinden, waarschuwt de provincie Utrecht. De werkzaamheden betreffen het vervangen van defecte detectielussen in het wegdek en aanpassingen in de bekabeling. Als de werkzaamheden zijn afgerond, zijn de verkeerslichten weer bedrijfszeker en zal er een betere doorstroming zijn.
De werkzaamheden vinden plaats vanaf maandag 27 februari tot en met vrijdag 3 maart. Vialis werkt alleen overdag, tussen 7.00 en 16.00 uur. De werkzaamheden zijn gepland in de voorjaarsvakantie omdat er dan minder (school)verkeer is. Buiten de spits, tussen 10.00 en 15.00 uur, zijn de verkeerslichten uit en wordt het verkeer op de kruising geregeld door verkeersregelaars. De maximumsnelheid gaat omlaag naar 30 kilometer per uur. Fietsers kunnen gewoon passeren en krijgen waar nodig hulp van verkeersregelaars. Bij calamiteiten krijgen de nood- en hulpdiensten altijd een snelle doorgang.
















