
VIDEO: Woodstock in het Zand in Veenendaal
15 juni 2025 om 17:34 Evenementen Nieuws uit VeenendaalVEENENDAAL Veel bezoekers kwamen zaterdagavond groovy meedeinen op de muziek van de hippiecultuur tijdens de laatste dag van Festival ZAND. Niet alleen op de terrassen en bijgeplaatste biertafels, maar ook op de rand van het houten terras en de betonnen afscheiding van het Stadsstrand zat het vol. Een aantal mensen had een eigen stoeltje meegenomen voor dit evenement.
door Peter Kuijpers
De hele zaterdag waren er muziekoptredens, maar ‘s avonds kwamen veel Veenendalers luisteren naar de onvergetelijke ode aan de tijd van vrijheid en liefde. Onder het genot van een drankje, een paar hapjes, ijsje of even met blote voeten over het gras was het publiek aan het nagenieten van een warme dag, terwijl de muziek precies hard genoeg was om mee te kunnen zingen. De Woodstock Tribute Band bracht bekende nummers van onder andere Jimi Hendrix, Janis Joplin en The Who naar Festival Zand.
VERKLEED
Dit deden zij niet alleen door de muziek te spelen; de bandleden verkleedden zich af en toe snel even op het toneel om meer op deze artiesten te lijken. Met kleurige outfits, zweverige melodieën tot stevige gitaarsolo’s en veel nummers met de beatring nam de Woodstock Tribute Band de aanwezigen even terug naar de iconische jaren ‘60 en ‘70. Een mooie afsluiting van het Festival ZAND 2025 met veel ‘good vibes’ en een moment voor ‘chill out’ tijdens het Woodstock in het Zand!
Bron video: Astrid Meyer
















