
La Bloemen in De Lampegiet
5 mei 2017 om 13:31 CultuurVEENENDAAL - Karin Bloemen staat binnenkort op het podium in De Lampegiet. Deze actrice, zangeres en cabaretière is nu in de bloei van haar leven. Haar voorstelling Volle Bloei is woensdag 31 mei te zien in Theater De Lampegiet.
Wanneer ben je in de bloeit van je leven? Sommige mensen bloeien al volop in hun jonge jaren, voor anderen begint het leven na hun 40ste en sommigen bloeien pas echt op als ze met pensioen zijn. In Volle bloei brengt ze een avond vol energie en inspiratie, zodat de bezoeker na afloop zich weer helemaal opgeladen voelt. Om ook talent in de knop tot volle bloei te laten komen, geeft Karin Bloemen in elke voorstelling lokaal talent de kans om een nummer te zingen.
Arrangement
Bij deze voorstelling is een arrangement bij te boeken. Dit bestaat uit een warm of koud buffet met meet & greet. Een topcateraar zorgt voor de beste gerechten. Dit arrangement vangt aan om 18:00 uur en kost € 26,50 per persoon.
De voorstelling begint om 20:00 uur aan en kost € 32,50 per persoon. Tickets kunnen online besteld worden op de website van Theater De Lampegiet of aan de servicebalie in de bibliotheek van De Cultuurfabriek.










