De Veense G Band gaf een concert met een gastoptreden van Noah Noordzee.
De Veense G Band gaf een concert met een gastoptreden van Noah Noordzee. Pieter Vane

Centrum van Veenendaal bruist met zonovergoten activiteiten

21 maart 2022 om 10:59 Activiteiten

VEENENDAAL In het centrum van Veenendaal was afgelopen zaterdag genoeg te beleven. Vanwege het mooie weer zaten de terrassen vol. Vooral op het Thoomesplein was het bijzonder druk. Bij het Stadsstrand speelden kinderen terwijl hun ouders in het zonnetje op de banken toekeken. 

Daarnaast was er een actie voor Oekraïne op touwen gezet. De stichting Breath Care For Kids, die verschillende (kinder)tehuizen in Oost-Europa en in Oekraïne exploiteert, verkocht loten. De Veense G Band gaf een concert met een gastoptreden van Noah Noordzee. De zanger is al enkele jaren actief in Veenendaal als zelfstandig singer-songwriter. Jaap Pilon verzorgde de presentatie. Bezoekers konden in collectebussen doneren of een lot kopen voor het Rad van Fortuin.

In de Cultuurfabriek was daarnaast een workshop passiemuziek met zangpedagoge Miriam Drost en dirigent Vincent Doek. Vocale ondersteuning was er door het vrouwenensemble Las CanTantes. In de workshop werden liederen belicht uit alle windstreken van religieuze bewogenheid en de liefde. Er werden door het vrouwenensemble enkel oudere passieliederen gezongen. Deelnemers aan de workshop konden proberen hierin mee te komen met de hun uitgereikte bladmuziek of zelfstandig zingen onder de leiding van dirigent Vincent Doek. 

Afbeelding
Afbeelding
In de Cultuurfabriek was een workshop passiemuziek.
In de Cultuurfabriek was een workshop passiemuziek.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie