
Vrouw (22) met geweld beroofd in Veenendaal
26 april 2022 om 12:39 MisdaadVEENENDAAL Een 22-jarige vrouw uit Tiel is vrijdag 22 april 2022 met geweld beroofd in Veenendaal. Dat gebeurde rond 21.00 uur op de Groeneveldselaan. De politie is op zoek naar getuigen.
De vrouw zat rond 21.00 uur in een auto op de parkeerplaats bij de sportvelden op de Groeneveldselaan in Veenendaal. Uit een andere auto, een rode Kia, stapten twee mannen uit. Eén van de mannen trok met geweld de vrouw uit de auto en mishandelde de vrouw. De mannen riepen tegen de vrouw dat ze geld aan hen moest geven. Nadat de mannen haar auto doorzochten gaan ze er met de buit vandoor.
GETUIGEN De politie is op zoek naar getuigen die iets van de beroving hebben gezien, of mensen die camerabeelden hebben van de mannen, de auto’s of beelden van een dashcam. Mensen met informatie of beelden kunnen contact opnemen met de politie van Veenendaal via het nummer 0900-8844. Anoniem melden kan door te bellen met Meld Misdaad Anoniem, telefoonnummer 0800-7000. Getuigen kunnen ook gebruik maken van het online tipformulier van de politie. Hierop kunt u ook direct beeldmateriaal uploaden.












