
Alsnog aangifte na steekincident in Rhenen
3 februari 2022 om 15:50 MisdaadRHENEN De 14-jarige jongen uit Rhenen die woensdag 26 januari lichtgewond raakte bij een steekincident in Rhenen heeft alsnog aangifte gedaan. Aanvankelijk werd gemeld dat de jongen geen aangifte wilde doen, maar enkele dagen later is dat dus alsnog gebeurd.
Het incident deed zich voor aan de Nieuwe Veenendaalseweg, nabij het zwembad. De jongen liep vervolgens naar het gemeentehuis voor hulp. Hij liep een oppervlakkige wond op.
De politie is bezig met een onderzoek naar het incident, waarbij ook onderzocht wordt naar wie de dader is. Het gaat volgens de politie om een man van ongeveer 60 jaar met dun grijs haar, normale lengte en postuur. Hij droeg een zwarte lange jas, donkere schoenen en een donkere broek.
Ook worden getuigen gezocht. ,,De politie onderzoekt de zaak en komt graag in contact met mensen die woensdagavond 26 januari rond 18.30 uur iets verdachts gezien of gehoord hebben in de omgeving van zwembad `t Gastland in Rhenen. Weet u wie hierbij betrokken is? Heeft u andere informatie over deze zaak of relevante camerabeelden? Neem dan contact op met de politie via het telefoonnummer 0900-8844. Informatie delen kan ook anoniem: bel dan Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.’’












