
SV Panter in Veenendaal: een stabiele 3e klasser
28 december 2016 om 13:53 AlgemeenVEENENDAAL - Voetbalclub Panter uit Veenendaal telt ongeveer 275 leden waarvan een groot gedeelte is onderverdeeld in 7 senioren elftallen. Het vlaggenschip van de vereniging speelt in de derde klasse van het zaterdag amateur voetbal. Aan het begin van het seizoen hebben zich 6 nieuwe spelers aangemeld.
Voorzitter Jan van Alfen: “SV Panter is een kleine maar professionele vereniging met een helder meerjarenplan om te groeien, met de nodige sfeer, gastvrijheid en een prachtig nieuw sportcomplex. Ik ben nu voor het dertiende jaar voorzitter van deze mooi club. Ik merk dat er stromingen zijn binnen de club die er andere ideeën op na houden. Dat mag, want het voetbal veranderd ook. Jonge gasten hebben soms een andere mening en willen misschien een andere koers gaan varen. Soms denk ik aan stoppen, maar wie moet mij dan opvolgen?” De technische man bij SV Panter, Henne Taboas, is een echte clubman: “Tot aan 2019 is ons beleid om een stabiele 3e klasser te blijven. De groep is in beweging en we merken dat we een jaar verder zijn in de 3e klasse. We staan op de 4e plaats in de competitie en dat is een prima plek. De selectie bestaat uit 21 spelers en de concurrentie onderling is goed. Het elftal staat, doet het goed en ze hebben meer vertrouwen gekregen.
Onze trainer is Ronald de Roos. Hij ligt prima in de groep. Hij draagt het beleid van het bestuur over aan de groep. Nog voor de jaarwisseling gaan we om de tafel zitten voor verlenging.” Van Alfen: “We zijn met 7 bestuursleden en de zaken worden op democratische manier benaderd en opgelost. Met elkaar in gesprek blijven en veel communiceren.’’









