Afbeelding

ProVeenendaal op werkbezoek bij Molen “De Vriendschap”

4 mei 2017 om 10:04 Algemeen

VEENENDAAL - Afgelopen woensdag is een afvaardiging van ProVeenendaal op werkbezoek geweest bij molen: “De Vriendschap”.

Reden van het werkbezoek was dat er recent via diverse media en betrokkenen signalen bij de fractie binnen zijn gekomen over mogelijke verkoop van de molen. Tijdens het werkbezoek werden de leden van ProVeenendaal rondgeleid door en om de molen door de vrijwillige molenaars. De fractie werd hierbij onder andere bijgepraat over het werk van de vrijwilligers om de molen in stand te houden, de vele soorten bezoekers en de vele soorten activiteiten in en om de molen.

Behouden

ProVeenendaal vindt het, met andere partijen, van belang dat Veenendaals cultureel erfgoed waar mogelijk behouden blijft en dat de gemeenteraad, maar ook betrokkenen als Zideris en de vrijwilligers bij ontwikkelingen optimaal geïnformeerd worden.

Op dit moment is er naar raad en betrokkenen onvoldoende bekend over de plannen van de gemeente en of de functie van de molen hierbij behouden kan worden. Hierover heeft de fractie inmiddels vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie