Met de belbus naar de markt en de Koningskamer!
Met de belbus naar de markt en de Koningskamer! Pixabay

Belbus rijdt weer naar de markt in Rhenen!

24 augustus 2023 om 11:56 Lokaal Deel je nieuws

Gezellig naar de markt op donderdagochtend? En daar een bakje koffie bij de Koningskamer? Dat is niet vanzelfsprekend als u niet zo mobiel meer bent. Daarom start per 7 september de Boodschappen Belbus! Stichting Sociaal Vervoer Rhenen en Welzijn Rivierstroom willen hiermee een bezoek aan de markt weer mogelijk maken. Meld u een dag van tevoren aan via 0317 – 613 863. Een rit kost € 2,00 (contant). Vertrek om 10 uur vanaf de Buurtgarage, Valleiweg 16 Rhenen.

De markt is natuurlijk altijd gezellig. Maar kent u ook de Koningskamer? Een warme ontmoetingsplek voor jong en oud aan de Fred van de Paltshof 10, nabij de kraam van Antoinette’s Bloemen. Elke donderdagochtend – tijdens de markt van 10.00 – 12.00 uur -   is de deur open voor een gratis kop koffie of thee en een praatje. Gewoon een krantje lezen kan ook.

De Belbus rijdt donderdag 7, 14 en 21 september om 10.00 uur van de Buurtgarage Valleiweg 16 naar de Koningskamer, Fred. Van de Paltshof 10. De terugrit is vanaf 11.45 uur vanaf de Koningskamer. U betaalt voor een retour € 2,00 contant aan de (onbetaalde) chauffeur voor de onkosten van de bus. Gaat u alleen mee terug, dan is de ritprijs € 1,00. Meld u een dag van tevoren uiterlijk aan via 0317 613 863. Als de Belbus voldoende passagiers heeft, blijft ‘ie rijden na 21 september.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie