
In beeld: plaatjesruilen Candia’66 trotseert zomerse warmte
27 juni 2026 om 17:33 ActiviteitenRHENEN Ondanks het warme zomerweer was het zaterdag gezellig in de kantine van voetbalvereniging Candia’66. Daar werd een dag gehouden waar men voetbalplaatjes kon ruilen in het kader van het 60-jarig bestaan van de club.
door Jan van den Brink
Eerder deze week kregen drie leden die als eersten hun speciale Candia’66-voetbalplaatjesboek helemaal vol hadden een bijzondere beloning: zij mochten enkele minuten gratis winkelen. Dat gaf de verzamelaars extra motivatie.
ENTHOUSIASME
Tijdens de ruilbeurs gingen stapels dubbele plaatjes van hand tot hand. Jong en oud zochten fanatiek naar de laatste ontbrekende exemplaren. Regelmatig klonk een enthousiaste reactie als iemand eindelijk het gezochte plaatje wist te bemachtigen.
GESLAAGDE AFSLUITING
Voor veel deelnemers leverde deze dag een compleet album op. Anderen gingen met een flinke stapel nieuwe aanwinsten naar huis en kunnen de laatste ontbrekende plaatjes binnenkort ongetwijfeld ook nog vinden. De gezellige sfeer maakte de warme zaterdag tot een geslaagde afsluiting van de plaatjesactie.


















