De Merino's heeft het in eigen hand

18 mei 2026 om 13:37

VEENENDAAL Ondanks de aanhoudende blessures en de krappe selectie blijft De Merino’s winnen. Zaterdag werd ook Sliedrecht aan de zegekar gebonden (1-0) waardoor de Veenendalers zaterdag de vierde plaats veilig kunnen stellen.

Trainer Piet de Kruif toonde zich na afloop van het duel uiterst content met de zwaarbevochten overwinning. ,,We speelden zeker niet onze beste wedstrijd, maar toch kregen we verdedigend niks tegen en hadden we het organisatorisch weer goed staan. Het blijft wekelijks puzzelen en lastig met de fitheid, maar Luke Roelofs en Aron de Koning konden vandaag gelukkig allebei spelen”, blikt De Kruif terug.

Het harde werken en doorzettingsvermogen van de gehavende selectie werd in de absolute slotfase beloond. De Kruif: ,,Uiteindelijk scoorden we de 1-0 in de tachtigste minuut en dat doelpunt kwam op naam van Aron de Koning. Ik ben enorm blij om te zien dat we zo hard blijven werken met z'n allen. Ondanks alle tegenslagen op fysiek vlak gaat het de laatste weken erg goed. Jongens zoals Luke, die eigenlijk gewoon met pijn voetballen maar dat wel volledig doen in het belang van het team, dat zegt heel veel over het karakter van onze selectie. We hebben het volgende week nu helemaal in eigen hand en we gaan het zien.”