Foto gemaakt tijdens training op donderdag avond
Foto gemaakt tijdens training op donderdag avond S vd Kooi

Jeugd volleybaltrainers zoeken spelers

22 april 2026 om 17:42 Sport Deel je nieuws

Ben jij tussen de 9 en 12 jaar en lijkt volleybal jou een leuk sport? Dan heeft Volleybalclub Excelsior Rhenen plek voor jou!

Ons nieuwe jeugdteam (jongens/meiden) is op zoek naar nieuwe spelers die zin hebben om te leren volleyballen, lekker te bewegen en vooral veel plezier te maken. We trainen elke donderdagavond van 17.15 tot 18.30 uur in de nieuwe sporthal Het Gastland.

Beginners zijn van harte welkom! We beginnen bij de basis en groeien samen stap voor stap door.

Bij Excelsior Rhenen krijg je training van een enthousiaste trainer, twee behulpzame assistenten, en we hebben genoeg ballen om lekker te oefenen in een fijne en veilige sportomgeving.

Wil je meedoen of een keer komen kijken? Meld je aan via onze website: www.excelsiorvolleybal.nl. Daarnaast hebben we teams voor alle leeftijden en niveaus – kijk hiervoor op de website!