Keti Koti Veenendaal
Keti Koti Veenendaal Bibliotheek Veenendaal

Keti Koti Veenendaal

zaterdag 27 juni 2026 12:00 tot 16:00

In De Cultuurfabriek vieren we Keti Koti: de landelijke viering van de afschaffing van de slavernij in Suriname. Een bijzondere herdenking én feestdag!

Op zaterdagmiddag 27 juni 2026 vieren we in en voor De Cultuurfabriek weer Keti Koti Veenendaal. Jong en oud is welkom. Toegang is gratis.

Programma                            

Doe mee aan leuke workshops: Afrikaans haarvlechten, een Caribische drumworkshops of angisa binden. Geniet van Marley’s Magisch voorleesmoment, een dansvoorstelling ‘The Dancing Queens’ of een interactieve presentatie van Janice Deul. Neem een kijkje bij het kraampje van Joyce Marsman met zwarte poppen en meer of bij de kunstexpositie van Astrid Jibodh.

Het programma zal om 12.00 geopend worden incl. een Spoken Word optreden van Ivan Words.

Praktisch                            

Datum en Tijd: Zaterdag 27 juni 2026, tussen 12.00 en 16.00 uur 

Locatie: In de centrale hal van De Cultuurfabriek en op het Kees Stipplein 

Kosten: Gratis Voor wie: Iedereen is welkom!

Mede mogelijk gemaakt door:                                 

Keti Koti Veenendaal wordt mede mogelijk gemaakt door het KF Hein Fonds. Het (textiel) community art project ‘Tents of Hope and Freedom’ wordt mede mogelijk gemaakt door MAAK Veenendaal. 

Locatie